۱۳۹۱ دی ۲۴, یکشنبه

همه چیز در ایران یک وجب بالای مطلق است از جمله آزادی


چند هموطن عزیز قصد سفر و دل بریدن از ایران رو داشتند، به گمان نزدیک به یقین فریب صهیونیست و ضدّ انقلاب رو خورده بودند راجع به ایران حرف میزدیم، و آخرش به این قنأعت رسیدند که هرچه شنیدند فوتوشاپ و جادوهای شیطانی شیپور‌های بیگانگان بوده. در زیر مواردی را که برای آنها مطرح کردم رو مینویسم تا درس عبرتی باشد برای همه هموطنان و بفهمند چی‌ داریم و چی‌ نداریم.


الف - امنیت اجتماعی:

۱- در تمام عرصه‌ها - دیش‌های ماهواره که با طوفان نوح هم تکون نمی‌خورند، دولت هم اعلام کرده اگه تکون خورد براشون جدیدش رو میذاره، واسه همین هم نیرو‌های متخصص رو استخدام کرده است.۲- در کوچه و خیابان کسی‌ حق ندارد به دختر و پسر, پیرمرد و پیرزن بالا تر از گل بگه. بعضی‌ وقتا بلبل هم بگن ازشون شکایت میشه.

۳- توی جشن‌های خصوصی نتنها کسی‌ واسه تجاوز نمیاد، بلکه پلیس رسما امنیت اون جشن‌ها رو به عهده میگیره.

۴- گشت ارشاد که برای راهنمائی مسئولین و تذکر رعایت قانون به آنها گذاشته شده، برای مردم لباس‌های آستین کوتاه و شلوار کوتاه و مانتوی رنگی‌ و تنگ و روسری کوتاه و لوازم آرایش و و و ... به عنوان هدیه میارن

۵-هیچ کسی‌ توی خیابون‌های ایران تا به این لحظه که من دارم گزارش میدم کشته نشده، درخت کاج بزنه پس گردنم اگه دروغ بگم.

۶- مواد مخدر تنها چیزیه که توی ایران کسی‌ اسمش رو نشنیده، برو توی تهران بگو شیشه می‌خوام، همه بهت خرده شیشه میدن، کراک رو واسه اپلواد ویندوز استفاده می‌کنن.

ب - اقتصاد:

۱-بیکاری در حد صفر هست شاید ۱ در ملییون تازه این رو هم صهونیست‌های ضدّ انقلاب میگن من که باور ندارم، و همه کارگر‌های ایران هم می‌تونن شهادت بدن که صهیونیست‌ها و ضدّ انقلاب دروغ میگن و کار ریخته مثل علف ‌خرس.

۲-در مورد فقر کشور با بحران چاقی و پول پیدا کردن توی اشغال‌ها روبرو شده، هر روز چند تن سکه توی اشغال‌ها پیدا میشه، حاشیه شهر‌ها از داخل شهر‌ها مرفه تر و ثروتمند تر هستند.

۳-تورم هم که جناب رئیس جمهور گفتند همه آزادید از بقالی سر کوچه شون گوجه بخرید و ببرید خونه، همه اجناس هم که با قیمت ۱۵ سال نه ۳۰ سال پیش فرق چندانی نداره (در حد ۱۰ تک تومن تا ۲۰ تک تومن).

۴- اختلاس و دزدی رو که ماشأالله نمیدونن چطوری بنویسن چه برسه کسی‌ بخواد ۳ هزار ملیارد تومن اختلاس کنه یا کسی‌ بخواد از بیت المال دزدی کنه اون هم چند ملیار دلار.

۵- نفت هم که سر سفره همه میاد و از هر طرف بخوای میتونی‌ شیر رو باز کنی‌ و لیوان رو پر کنی‌.

پ - آزادی‌های فردی و سیاسی:

۱- انتقاد از رهبر (ع ) بگیر تا تدارکات چی‌ و فرماندار شهر و سرباز وظیفه و کارمند اداره آزاد می‌باشد حتی اگه مبانی اسلامی را رعایت نکنی‌د.

۲- تظاهرات که کسی‌ کاریت نداره بهت ساندیس هم میدن که نفس تازه کنی‌ و تازه بهت قمه و باتوم هم میدن که اگه کسی‌ خواست امنیت رو مخدوش کنه باهاش برخورد کنی‌، تظاهرات هم مثل انتقاد حتی بدون رعایت مبانی اسلامی آزاد می‌باشد.

۳-زندانی سیاسی در طول این ۳۲ سال دریغ از یک نفر، به همین خاطر آقای لاجوردی زندان‌ها رو به هتل ۵ ستاره تبدیل کردند که اقتصاد کشور هم باهاش رشد کنه و هم اشتغال زایی در سطح بالا انجام شده باشه. چند بار عوامل ضدّ انقال رفتن توی اون هتل‌ها خودشون به در و دیوار زدن که شیپور‌های استکبار و صهیونیست ازشون خبر درست کنند که به حمد الهی همانند ماجرای طبس با شکست مفتضحانه روبرو شدند.

۵- هرطوری خواستی‌ زندگی‌ کن و دینت رو انتخاب کن، خواستی‌ مسلمان باش، نخواستی "بهایی" باش، نخواستی مسیحی‌ باش یا بودایی باش، یا اصلا دین نداشته باش. رادیو و تلویزیون به هر حال با همشون آزاد و برابر برخورد میکنه.

۶-ماه رمضان پلیس به مردم شیرینی‌ و آب تعأرف میکنه که خسته نشن و خدایی نخواسته کسی‌ مجبور نباشه بخاطر یک برادر مسلمان خودش رو گشنه و تشنه نگاه داره.

۷- ماه محرم اجازه داری شادی کنی‌ و جشن بگیری و فیلم کمدی نگاه کنی‌ و شو‌های زنده یاد هایده ببینی‌ و شماعی زاده برات از گیتار گمشدش بخونه و کامران و هومن کنسرت‌های خیابانی راه بندازن و دیپ دپ کنن واسه جوان ها.

۸- تعلق فکریت به هر حزب و گروه و سازمان سیاسی و غیر سیاسی باشه مشکلی‌ نداری، میتونی‌ انتخاب کنی‌ و انتخاب بشی‌ و آقای جنتی که به قدمت کره خاکی سنّ دارن می‌تونن این مطلب رو تائید کنن، همین رئیس جمهور از حزب خر‌ها وارد عرصه سیاست شد و الان هم بیشتر وقت‌ها عر میزند.

۹- نقد دین و نوشتن و گفتن و خوندن درباره آن آزاد است، و فیلتر‌هایی‌ که ضدّ انقلاب و صهیونیست‌ها میندازند روی وبلاگ‌های منتقد، توسط دولت شکسته میشوند.

۱۰- اعدام به مشابه کشتن تک تک مردم این کشور است و کاملا مردود است. حتی ضدّ انقلاب و صهیونیست ها.

۱۱- نوشابه فقط نوشیده میشود و شیشه آن بغیر از تحویل به شرکت نوشابه سازی هیچ مصرفی ندارد و استفاده نمی‌شود برای هیچ کاری.


۱۲- در عرصه خارجی‌ هم که به شهادت سید حسن نصر الله، رو چشم همه جا داریم، پاسپورتمون بدون باز شدن از گیت‌ها عبور میکنه و با قدر و احترام و بوس و بغل و امضا نجات پیدا می‌کنیم.


ت- فرهنگ:

۱- هیچ اعدامی انجام نمی‌شود و هیچ کسی‌ ساعت ۴ صبح برای تماشا و سوت و هورا کشیدن به میدان نمی‌رود
بخش ( ت) فقط یک مورد داشت.

همه این موارد و هزاران مورد دیگر ثابت میکند ایران گل و بلبل تمام و ختم کلام، مواظب باشید فریب صهیونیست‌ها و ضدّ انقلاب رو نخورید که ۴۰۰ درجه خلاف اینها رو فوتوشاپ می‌کنند و با پارازیت میندازند وسط تهران


منبع 


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر